Hakkımızda

Firmamız 1993 Yılında "DALAZ SONDAJCILIK" ünvanı ile Sayın Aziz DALAZ  tarafından   su sondaj sektörüne ilk adımını atmış olup 2005 yılında "DALAZLAR SONDAJCILIK İNŞ. NAK.  ELEK. GIDA SAN. Ve TİC. LTD.ŞTİ." ünvanı Sondaj ve Jeolojik alanda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.


Türkiye’nin değişik bölgelerinde  tarımsal kullanım  içme ve kullanma  suyuna yönelik sondajlar yaparak özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız yüzlerce su kuyusu açmıştır. Her yıl artan talepleri karşılamak için özel çaba gösteren işletmemiz, kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir. Bu anlamda makine parkına bir yenisini daha ilave ederek jeotermal enerji (sıcak su) ye yönelik her türlü sert zeminde ve 750-1200 ye varan derinliklerde sondaj çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Özellikle teknik uzmanlık ve güçlü sondaj makinesi gerektiren kuyuların kazılması konusunda yoğunlaşan firmamız, bu konuda yıllara dayanan deneyimi, güçlü teknik ekip ve ekipmanları ile Türkiye’de iddialı bir konuma gelmiştir.


Tecrübe ve titizlik gerektiren derin kuyuların kazılmasında, teçhizinde ve inkişafında firmamızın tecrübesine, teknik birikimine, ekibine ve makine parkına güvenebilirsiniz.


"Dalazlar Sondajcılık Ltd Şti." yaptığı etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her kademede bilgilendirmektedir. Firmamız sondaj çalışmalarında tekniğe ve yasalara uygun kusursuz ve titiz çalışmaları ile müşteri memnuniyeti prensibini hedef olarak kabul etmektedir.


Firmamız kuruluşundan günümüze kadar tecrübeli kadrosu ile Türkiye genelindeki derin su sondajı sektöründe lider konumda hizmet vermekte, hizmet sonrası müşteri memnuniyetini ise her zaman ön planda tutmaktadır.


Firmamız daima yüksek kaliteli, düşük işletme maliyetli ürün ve hizmetleri ile ön plana çıkmış ve daha ekonomik biçimde müşterilerimize katkı sağlama amacını ilke edinmiştir.


"Dalazlar" Sondajcılık  ayrıca Tecrübeli Danışman, Mühendis, Sondör ve Sondaj Personeli kadrosuyla 17 yıldır hizmet vermektedir.


Firmamızın hizmetleri, Soğuk Su Sondajları, Havalı Köpüklü Sistem, Su ve Kırıntı Numuneli Sondajlar, Jeotermal Sondajlar ve Jeofizik Etütlerini kapsamaktadır.


"Dalazlar Sondajcılık"  Soğuk Su Sondajları ve Jeotermal sondajlarda Rotary sistem Su Sondaj Makinelerimiz ile 2000 metre derinliklerde ve her türlü sert zeminde rahatlıkla sondaj çalışmalarını devam ettirmektedir. Ayrıca Dalazlar Sondajcılık, Sondaj sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilemekte çağa ayak uydurmaktadır.