DALAZLAR SONDAJCILIK BÖLGEDE ILKLERE DEVAM EDIYOR

DALAZLAR SONDAJCILIK BÖLGEDE ILKLERE DEVAM EDIYOR

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Dalazlar Sontanjcılık Üstün Teknolojiyle Kendini Yenilemeye ve Bölgede İlkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Mardin Kızıltepe´de konu ile ilgili açıklamada bulunan Mehmet Salih Dalaz Türkiye´nin değişik bölgelerinde tarımsal kullanım içme ve kullanma suyuna yönelik sondajlar yaparak özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde faaliyetlerini sürdürdüğünü söyledi.

 

 

“Her yıl artan talepleri karşılamak için özel çaba gösteriyoruz”

Dalazlar Sondajcılık yüzlerce su kuyusu açmakla beraber, Her yıl artan talepleri karşılamak için özel çaba gösterdiğini ifade eden Dalaz, şöyle dedi:

“Dalazlar, kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir. Bu anlamda makine parkına bir yenisini daha ilave ederek jeotermal enerji (sıcak su) ye yönelik her türlü sert zeminde ve 750-1200 ye varan derinliklerde sondaj çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Özellikle teknik uzmanlık ve güçlü sondaj makinesi gerektiren kuyuların kazılması konusunda yoğunlaşan firmamız, bu konuda yıllara dayanan deneyimi, güçlü teknik ekip ve ekipmanları ile Türkiye´de iddialı bir konuma gelmiştir.”

"Dalazlar Sondajcılık Ltd Şti." yaptığı etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her kademede bilgilendirdiğinin altını çizen Dalaz, Firmalaurırı sondaj çalışmalarında tekniğe ve yasalara uygun kusursuz ve titiz çalışmaları ile müşteri memnuniyeti prensibini hedef olarak kabul etiklerini belirtti.