Misyonumuz


“Dalazlar sondajcılık limited şirketi “ 1994 yılında sayın Aziz DALAZ tarafından sondaj hizmeti vermek amacıyla kurulmuş

Daha sonra 2005 yılında Dalazlar sondajcılık limited şirketi  olarak unvan değiştirmiş Türkiye nin değişik bölgelerinde tarımsal kullanım sanayi ,  içme ve kullanma suyu sondaj lara yönelik soguk su ve jeotermal  sondajlar yaparak  doğu ve güneydoğu Anadolu bölgesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız  Binlerce sondaj faaliyeti yapmıştır.

Her yıl artan talepleri karşılamak için çaba gösteren Firmamız, Kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Tecrübe ve titizlik gerektiren derin kuyuların kazılmasında , Techiz’inden ve inkişaf’ında firmamızın tecrübesine , Teknik bilgi birikimine , Ekibine ve makine parkına güvenebilirsiniz.

Firmamızın yaptığı etüd çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her kademede bilgilendirilmektedir.

Firmamız daima yüksek kaliteli ,düşük işletme maliyetli ürün ve hizmetleri ön plana çıkmış ,daha ekonomik biçimde müşterilerimize katkı sağlama amacını ilke edinmiştir.

 


Ekibimiz